X
تبلیغات
زولا
زمان ثبت : یکشنبه 17 خرداد 1394 در ساعت 21:29 ~ چاپ مطلب
نویسنده : فرانچسکا
عنوان :

چای می نوشیم!


برچسب‌ها : روزمرگی ها، در میان مشنگ ها


© Stasia Burrington


- مدیر اعظم رفته اند خارجه. خیلی وقت است که قوانین جالبی وضع کرده اند اما چون ما کارمندان خیلی مطیع و سربراهی نیستیم در ظاهر اوامر را اجرا کرده و در خفا کار خود را می کنیم. از جمله این قوانین ممنوعیت خوردن بیسکوییت، تنقلات و نوشیدن چای یا نسکافه در ساعاتی غیر از 10 صبح و 3 بعد از ظهر است. خوب من و مینا که اصلا چایی دم شده سر کار را نمی خوریم و برای خودمان یک گنجینه مخفی شامل چای سبز لیمو، مخلوط چای سبز و سفید و دارچین، نسکافه بدون شکر،دمنوش بابونه و چای سیاه عطری داریم که آن را ته کشویمان جاساز کرده ایم.  سپاس خدای را به خاطر وجود کشوهای عمیق. حالا که مدیر اعظم نیست چای صبحگاهی به جای ساعت 9:50 دقیقه ساعت 8:50 دقیقه سرو می شود و جای بسی خوشنودی است. اما در هر صورت به حال ما فرقی نمی کند چون قبل از این خوشی موقت هم ما تا ساعت 10 منتظر نمی نشستیم و ساعت 8:30 دقیقه یا حتی زودتر چای مان را می خوردیم.


-  هنوز هم بعد از سه سال که خط BRT علم و صنعت-بیهقی راه افتاده است، خانم های محترم یادنگرفته اند در صف بایستند. هنوز یادنگرفته اند وقتی در صف سرپایی ها می ایستی حق نداری کسی را که 10 دقیقه است در صف ایستاده هویج فرض کنی و هلش بدهی و بروی بنشینی. مگر قرار نیست سرپا تا مقصد بروی؟ اصلا به همین خاطر بهت می گویند مسافر سرپایی. در تمام این مدت فقط یک بار دیدم در صف آقایان مشکلی پیش بیاید. آن هم با یک تذکر کوچک حل شده است. واقعا اینقدر احترام گذاشتن به حق دیگران سخت است؟

امروز صبح دیدم خانمی سرپایی با کمال خونسردی خانم دیگری را که در صف بود هل داد و خودش به جای او نشست بعد صلوات شمارش را از کیفش درآورد و مشغول ذکر فرستادن شد. می خواستم بهش بگویم عزیز دل حق الناس را به فنا فرستادی الان نشسته ای چه می گویی؟ اما چون  ازم دور بود و من خوابم می آمد ترجیح دادم بخوابم در واقع دلم نمی خواست وقت عزیزم را به جای خوابیدن با صحبت کردن با ایشان حرام بکنم چون می دانم جواب نمی دهد.  راستی تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که چند نفر از این جمعیت 7 میلیاردی حتی حیوانی هم در پوست انسان نیستند.


- اگر اهل ورزش کردن در خانه هستید یا وقتی برای رفتن به باشگاه ندارید به سایت خانم kayla itsines سری بزنید. ابتدا که وارد سایت می شوید وحشت نکنید که برای همه امکانات باید پول پرداخت کنید. به قسمت Guide رفته  و روی تب  Free کلیک کنید.  با دنبال کردن یکسری دستورات ساده از جمله ثبت نام در سایت و گذاشتن لینک تبلیغ سایت در فیس بوک یا تویتر خودتان می توانید برنامه هفت روزه ورزشی شان را در یافت کنید. برای شروع خوب است بعد هم می توانید مقدار هر کدام از تمرینات را افزایش دهید.


نظرات (3)
زمان ثبت : جمعه 22 خرداد 1394 ساعت 19:34 [لینک نظر]
نویسنده : خزنده
وب/وبلاگ :
امتیاز : 0 0
سوالای سخت سخت نداشتیم دیگه!
فکر کنم دمنوش از ایناس که توی فیلترش برگ معطر و چایی و اینا میریزیم درشو میذاریم تا توی لیوان رنگ بده آره؟
من کلا به چایی قرمز میگم چایی، به بقیه ش میگم دم نوش! مث گل گاو زبون و چایی سفید و نعنا فلفلی و اینا
پاسخ:
راستش رو بخوای منم نمی دونم فرقشون چیه راستش به نظر من همشون زیر مجموعه دمنوش هستن. یعنی چایی هم یه جور دمنوشه.
زمان ثبت : پنج‌شنبه 21 خرداد 1394 ساعت 22:16 [لینک نظر]
نویسنده : خزنده
وب/وبلاگ :
امتیاز : 0 0
من تازگیا فهمیده م چایی هم رسم و رسومی داره و الکی نیست! مثلا دیگه از چایی قرمز استعفا دادم و چایی سبز+عسل+لیمو+دارچین+بهار نارنج میخورم دیگه. الان تازه معنای دم نوشو دارم متوجه میشم
پاسخ:
پس چی چایییه ها! کم چیزی نیست. خوب الان بگو ببینم فرق چایی با دمنوش چیه؟
زمان ثبت : یکشنبه 17 خرداد 1394 ساعت 23:53 [لینک نظر]
نویسنده : آی دا
وب/وبلاگ : http://inthemoon.blog.ir
امتیاز : 0 0
من از الان غمم گرفته که وقتی مشغول به کار بشم، با غم ِ چای نخوردن یا دیر به دیر چای خوردنم چکار کنم، من در حالت عادی،بین صبح تا ظهر 2بار و بین ظهر تا غروب 4 بار و بین غروب تا انتهای شب 3 بار چای می نوشم، از نوع پر رنگش.
این آماری که گفتم واقعی بود و میدونم که مضره، اما واقعا بدون چای نمیتونم زندگی کنم، و فکر نکنم هیچ جایی به یک کارمند معتاد احتیاج داشته باشن ...
در هر حال امیدوارم اجازه بدن که من با خودم فلاسک ببرم
پاسخ:
من قبل از اینکه سر کار برم فقط صبح ها اونم به طور چای می خوردم. اما وقتی بری سر کار تنها تفریحت میشه همین چایی خوردن. بنابراین همه حسابی وابسته به چایی می شی. لیوان و لیپتون با خودت ببر، آب جوش را تو این دستگاه ها داره همه جا.
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.